Apie mus

Mieli draugai,

UAB Itališko skonio gurmanai gimė iš nuoširdžios meilės Italijai, jos kultūrai, žmonėms. Praleidus joje nemažai laiko bei pažinus įpročius, pomėgius, prisilietus prie ūkių, paveldėtų iš kartos į kartą, sprendimas įkurti įmonę, pasidalinsiančią italų valgymo kultūros įpročiais, skleisiančią italų virtuvės tradicijas, buvo priimtas ilgai nedelsus. Optimizmas, jaunystė bei verslumas netrukus mobilizavosi ir virto gražia bendraminčių, Itališko skonio gurmanų kompanija.

Visi produktai bei jų gamintojai pristatantys savo produkciją Itališko skonio gurmanų asortimente buvo pasirinkti ne atsitiktinai, o nuosekliai bei atsakingai.

Informaciją apie kokybiškus produktus bei patikimus gamintojus rinkome atsižvelgdami į vietinių gyventojų rekomendacijas, nuomones, patarimus. Vykome į daugelį regionų, apkeliavome ne vieną ūkį, degustavome, skanavome, dalyvavome produkcijos gamybos procese ir nuprendėme atvežti į Lietuvą 19 skirtingų, o kartu ir labai artimų vieną kitai kompanijų iš įvairių Italijos regionų. Skirtingos  jos tuo, kad specializuojasi skirtingų produktų gamyboje, o artimos, nes joms svarbus senųjų gamybos tradicijų išsaugojimas, kokybiškas produktas ir pagaliau jo vartotojas. Visi pasirinkti ūkiai yra nedidukai, produktus, naudojamus gamyboje užsiauginantys patys bei gamybos procese naudojantys iš senųjų kartų paveldėtus receptus bei burtažodžius, išsaugotas sėkmės formulių paslaptis.

Mes savo ruožtu susitelkėme ties mūsų draugų, artimųjų, kaimynų ir bendradarbių poreikiais – atvežėme aukščiausios kokybės, visame pasaulyje pripažintus, ne vieną apdovanojimą pelniusius produktus bei pasiūlėme juos už padorią kainą.

Su meile jums ir itališkai virtuvei,

UAB Itališko skonio gurmanų kolektyvas

Mažmeninės prekybos atstovams

Dėl bendradarbiavimo prašome kreiptis:
+370 696 96343
pardavimai@netikmakaronai.lt arba info@netikmakaronai.lt

Susisiekite su mumis

+370 69696343
info@netikmakaronai.lt

Facebook